Somethingstore je pre mňa legenda.

Firma, ktorá sa pustila do vôd v danej dobe fakt málo prebádaných a zákazníkom ponúkla "niečo" dovtedy nepredstaviteľné. Prekvapenie.

Chcete "niečo" kúpiť? Tak nech sa páči, "niečo" aj dostanete, presne v zmysle dohody. Čo to však bude, dopredu neviete. Môže to byť malý gadget, kuchynský pomocník, niečo do kancelárie, na outdoor dobrodružstvo, alebo aj do záhrady. Šiltovka, kamera na prilbu, LED lampáš, hlavolam alebo hoci plávajúci reprák. Somethingstore totiž garantuje len, že hodnota "niečoho" bude minimálne 10 USD (toľko totiž za "niečo" zaplatíte), že balenie a doprava je zadara a že predaj daného "niečoho" nie je v USA ilegálny. Tiež vám určite nepošlú alkohol, veci pre dospelých (adult related), farmakologické potreby, neautorizované, či potenciálne nebezpečné veci, tabakové výrobky, hry, ktoré propagujú hazard, gambling, atď. v tomto duchu, čize len absolútne legálny a nenapadnuteľný tovar.

Že šialený nápad? Naopak, za 8 rokov firma predala tovar za stovky tisíc dolárov a získala si naozaj zaujímavú fanúšikovskú bázu.

Čo tak spraviť niečo podobné v našich podmienkach?

Blog Comments powered by Disqus.