Takže štandardný scenár (najmä ak ste vysokoškolský študent). Divadlo stojí majland, kino takmer toľko isto. Je tu piatok večer a skromný rozpočet vám nedáva inú možnosť, ako vyraziť si do mesta a bohapusto ho prepiť v krčme. Obídete pár vychytených podnikov, do ktorých vás mohutní strážcovia vchodu nevpustia, potom pár menej luxusných, ktoré hlavohruďa pri vchode našťastie nezamestnávajú, až vám nakoniec zostane len pár drobných na nejaký ten obigelitovaný príjemný rodinný podnik v blízkosti železničnej stanice. Nočák domov je potom už zadara, len sa netreba dať chytiť.

Ráno sa preberiete a neviete pomerne nič. V hlave sa vám vynárajú filozofické otázky typu kde som bol, kde je moja peňaženka, prečo smrdím jak digestorový filter z čínskeho bistra a prečo mám 21 neprijatých volaní od poslednej frajerky.

No, a odpovede nikde.

Pomôcť vyhnúť sa presne takýmto stavom a situáciám, sa vám snaží apka od startupu DrunkMode. Nie, v žiadnom prípade nemá v úmysle brániť vám v žúrovaní, len ponúka zvýšenú bezpečnosť a kontrolu nad vaším konaním v inkriminovanej dobe v podobe možnosti ako napríklad:

  • zablokovať si preistotu čísla ex-priateliek/priateľov pred žúrom;
  • sledovať trasu, po ktorej ste sa počas nočnej akcie túlali (ak by napríklad bolo treba hľadať stratenú peňaženku alebo bundu);
  • alebo zistiť, kde práve popíjajú vaši najlepší priatelia, aby vám nejaká tá dôležitá žúrka náhodou neušla.

Napodiv, apka sa teší agilnej podpore už viac ako milióna užívateľov!