Povedzme, že ste predechádzajúcu noc strávili výrobou torty pre vaše 8-ročné dieťa.

Síce ste vôbec nespali, no po 13 hodinách vypekania, miešania krému, spájania a vrstvenia poschodí, orezávania do požadovaného tvaru, farbenia a vaľkania marcipánu, obliepania a pokrývania, tvarovania figúrok, vykrajovania očí, uší, zubov a nechtov je z toho konečne tá pravá nindžakorytnačka, hoci nunčaky trochu ovisli, ale nevadí.

Povedzme tiež, že vám nadránom nevypadol prúd (čiže chladnička chladí), že manžel v noci nepoložil na tortu omylom plechovku s pivom ani na to všetko ráno nonšalantne nešmaril polkilovú slaninu a máte takmer vyhraté. Zostáva vám už len jediná úloha, dopraviť toto veľdielo na miesto konania oslavy.

A povedzme, že pri nakladaní do auta nečakane fúkne vietor a všetko to elegantne drbne na chodník, kde sa na to okamžite vrhne náhodou okoloidúci pudlík a zvyšok dokončia behom polhodiny mravce a osy.

Tak presne toto sú potiaže, na ktoré sa koncentruje àplat. Firma vyrába tašky na bezpečný prenos tort, koláčov, tanierov, obložených mís, fliaš a kvetov na párty, večierky, oslavy, pikniky a ďalšie špeciálne udalosti. To všetko zo 100% organickej bavlny :-)